Op zaterdag 3 mei geven 135 musici van projectkoor Midden-Groningen en orkest Bragi twee concerten in de monumentale St.-Willibrorduskerk te Sappemeer. De concerten staan in het teken van 4 en 5 mei: herdenken en vieren.
Op het programma staan het Requiem en het Laudate Dominum van de immens populaire componist Karl Jenkins (81). Als geen ander combineert hij traditionele religieuze muziek zoals katholieke missen met teksten uit andere religies en culturen (cross-over). Met ijzersterke melodieën, herhalingen, variatie en contrasten steekt hij eeuwenoude muziek succesvol in een eigentijdse jas en daarmee spreekt hij een groot publiek aan.
Dirigent Wim van de Laar voerde eerder werk van Jenkins uit: Stabat Mater (2023, uitverkocht) en The Armed Man (2024, uitverkocht).
Entree € 10 p.p. Reserveren kan via de QR-code, of via koorsappemeer@gmail.com of bij Mannenmode Londeman te Sappemeer. Ook entree aan de deur, maar vol = vol.
Sappemeer | St.-Willibrorduskerk | 16.00 uur en 20.00 uur | € 10,-